Život v zariadení

Unikátna kombinácia služieb

Našim klientom v zariadení poskytujeme komplexnú službu podľa ich individuálnych potrieb a preto poskytujeme a zabezpečujeme nielen zákonom ustanovené povinnosti ale aj celý rad služieb, ktoré uľahčujú život našim klientom a ich rodinám. Ide najmä o zabezpečenie vyšetrenia a aj odvoz k lekárom, donáška liekov z lekárne, dovoz z domu do zariadenia a odvoz domov večer, aby sme uľahčili život rodinám, ktoré sa starajú o svojho príbuzného a zároveň chodia do práce, prevádzkovú dobu sme prispôsobili a sme otvorení od 6,00 hod. do 18,00 hod.

Harmonogram zariadenia

Harmonogram činností v našom zariadení je pestrý a prispôsobený obdobiu v roku. Je zostavený sociálnou pracovníčkou, ktorá zohľadňuje potreby a možnosti klientov. V doobedňajších hodinách sa zameriavame na pamäťové cvičenia a cviky zamerané na jemnú motoriku. Počas dňa máme zahrnuté aj krátke rozcvičky, prechádzky, muzikoterapiu, biblioterapiu, reminiscenčnú terapiu a iné aktivity. V poobedňajších hodinách sa zameriavame na rôzne spoločenské hry a komunikáciu. Program zariadenia je pestrý a vždy iný. Pomocou neho sa snažíme zdokonaľovať schopnosti klientov, ktoré sú obmedzované alebo vymazané vekom alebo chorobou.

Zvažujete umiestnenie vášho blízkeho v našom zariadení?

Nie je potrebné vypĺňať žiadne zložité žiadosti ani dokladať veľa dokumentov.
Zavolajte nám na +421 911 419 389
alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára.

Hesperus logo

Špecializované zariadenie sociálnych služieb Zemné

Nezisková organizácia Hesperus n.o.

IČO: 50 351 541

DIČ: 2120408411

č.ú.: SK50 1100 0000 0029 4602 6374

Kontaktujte nás

Hesperus n.o.

Adresa:
941 22 Zemné č. 355

Mobil:
+421 911 419 389

Email:
hesperuszemne@gmail.com

Sledujte nás na FB

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460
Solution: See here for how to solve this error

Created and Designed by Mediachain 2020